Zajrzyj do nadmorskich butików, i rób zakupy do upadłego. Pamiętaj o karcie, dzięki której możesz za nie zapłacić. W grze posługuj się myszką.
Bohaterka gry postanowiła zmienić swój wizerunek. W tym celu wybrała się do salony fryzjerskiego, żeby zrobić się na bóstwo.
Tym razem akcja gry toczy się w ogrodzie. Czeka tu wiele zagadek do rozwiązania.
Nadszedł czas pirackiego wyścigu, w którym trzeba jak najszybciej dopłynąć do skarbu. Aby usprawnić pracę naszej łodzi, możemy za zdobyte po drodze złoto kupić sobie różne ulepszenia.
Przygotuj pyszną zupę kabaczkową, postępując ściśle według wskazówek. W grze posługuj się myszką.
Używaj myszki, aby rozwalić jak najwięcej latających głów Zombie. Zyskaj jak najwyższą punktację.
W kuchni środkowego wschodu używa się mnóstwa ciekawych przypraw. Bohaterka gry musi wykonać wszystkie instrukcje, aby przygotować tą pyszną przekąskę. Nie zawiera ona mięsa, ale jest naprawdę sycąca.
Nasza bohaterka uważa, że muzyka punkowa jest najlepsza. Wybierz dla niej fryzurę, makijaż i kolczyki, aby nadać jej nowego stylu.
Doskonale graficznie wykonana gierka. Nie daj się złapać Chomperowi na zielonego robaka, jedz tylko to, co świeże.
Używając przeróżnych drobiazgów i innych potrzebnych składników, przygotuj wspaniałe naleśniki dla mających nadejść gości.
akira: skończyłam na 25 poz.-2066720 ( czy tylko tyle jest?)
akira: całkiem ciekawa gra
akira: i jeszcze jedno - gra jest w j. polskim ! coś niewiarygodne
akira: całkiem miła i fjna gra, choć mój wzrok już nie ten
tygrysica56: dziś poszło mi jeszcze gorzej, zostyły 4 literki ( akira)
tygrysica56: wcale nie jest aż taka łatwa z 26 podanych liter nie znalazłam3-ch - jak dla mnie za duże są czerwone kółka
trójkowcy: saraswqdwwdeweeweeeewe4rtgjhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggffffffde
trójkowcy: sara
KITTYCAT XD$$$567899: ????????????????????^%^#????????????xD ja tej gry nie rozumiem lol :( ????????!?!?!?!?!??!?!?!!??!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?
KITTYCAT XD$$$ 444: ?
wera: suyup
Anika Ćwierk: Lubię te grę odkąd przegrałam w masterchefie
Zdalna: Ekstra. Kocham tę stronę i gry escape! POLECAM!
Roszpunka: Ekstra. Kocham tę stronę i gry escape! POLECAM!
Gry są ostatnimi czasy wielkim źródłem dochodów dla wszelkich firm, które zajmują się ich tworzeniem. Ludzie lubią spędzać wolny czas przed komputerami i w ten sposób się relaksować. Coraz więcej ludzi zaczyna grać we wszelkiego rodzaju gry logiczne, strategiczne oraz wiele innych. Każdy ma coś, czemu potrafiłby się oddawać całymi dniami, lecz ze względu na brak dużej ilości wolnego czasu, nie może. W ten sposób ludzie zaczynają coraz częściej sięgać po gry internetowe oraz inne. Każdy ma grę, do której wciąż wraca. Zawsze znajduje się czas na rozrywkę, dzięki temu tworzone są coraz to nowe i doskonalsze gry, które umożliwiają nam dużo więcej. Dawniej gry były niewielkim załącznikiem, a obecnie są dla niektórych podstawą całego komputera i internetowego świata. Wielu ludzi inwestuje w dobre komputery, gdyż coraz to nowe i lepsze gry wymagają lepszego sprzętu, który tak naprawdę nie jest nam do niczego innego potrzebny, ale tylko do obsługi gier. Niektóre posiadają bardzo wysokie wymagania, ale są one wynagrodzić nas mogą niesamowitym dopracowaniem szczegółów i jakością, jakiej nie osiągniemy na komputerze starszego typu.