Należy dodawać do siebie cyfry znajdujące się na kulkach. Trzeba jednak uważać przy tym, aby suma ich nie przekroczyła określonej liczby.
Trzy dziewczyny postanowiły umówić się na randkę z wymarzonym chłopakiem. Okazało się, że każda z nich ma bardzo duże wymagania co do ideału tego jedynego.
Dostań się do maszyny w piwnicy, zbierając wszystkie potrzebne przedmioty. Przy okazji odnajdź 21 gwiazdek. Do gry należy użyć myszki.
Poprowadź kulkę do środka wiru tak, aby nie dotknęła przy tym żadnej ze ścian. Porusza się ona tam, gdzie klikasz myszką.
Bohater gry został zastrzelony, a Ty musisz wydostać się z rąk porywaczy.
Gra na wyćwiczenie sprawności naszych rąk. Należy przerysować podany rysunek w miarę szybko i bardzo dokładnie.
Fajna gierka dla całej rodziny. Zbierz wszystkie gwiazdki, co da Ci gwarancję przejścia do kolejnego poziomu. Trzeba uważać na liczne przeszkody.
Czwarta część gry dla spostrzegawczych. Odszukaj wszystkie szczegóły różniące podane obrazki, aby uzyskać maksymalną punktację.
Bracia eskimosa zniknęli w tajemniczych okolicznościach. Należy rozwiązać wszystkie zagadki, aby móc ich uwolnić. Do gry posłuży myszka.
Aby uciec z tego tajemniczego miasta, musisz odnaleźć potrzebne do tego przedmioty. Jednak uważaj, gdyż nie zawsze okażą się one pomocne. W grze posługuj się myszką.
akira: skończyłam na 25 poz.-2066720 ( czy tylko tyle jest?)
akira: całkiem ciekawa gra
akira: i jeszcze jedno - gra jest w j. polskim ! coś niewiarygodne
akira: całkiem miła i fjna gra, choć mój wzrok już nie ten
tygrysica56: dziś poszło mi jeszcze gorzej, zostyły 4 literki ( akira)
tygrysica56: wcale nie jest aż taka łatwa z 26 podanych liter nie znalazłam3-ch - jak dla mnie za duże są czerwone kółka
trójkowcy: saraswqdwwdeweeweeeewe4rtgjhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggffffffde
trójkowcy: sara
KITTYCAT XD$$$567899: ????????????????????^%^#????????????xD ja tej gry nie rozumiem lol :( ????????!?!?!?!?!??!?!?!!??!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?
KITTYCAT XD$$$ 444: ?
wera: suyup
Anika Ćwierk: Lubię te grę odkąd przegrałam w masterchefie
Zdalna: Ekstra. Kocham tę stronę i gry escape! POLECAM!
Roszpunka: Ekstra. Kocham tę stronę i gry escape! POLECAM!
Gry komputerowe są niemal od chwili, kiedy tylko te urządzenia stały się powszechnie dostępne dla wielu ludzi. Przez wiele lat rozwijały się, przybierały nowe formy, wynajdowano dla nich nowe technologie i rozwiązania. Jednak w ostatnich latach straciły nieco na popularności, na rzecz swoich konsolowych odpowiedników. Czy faktycznie fani komputerowej rozrywki powinni obawiać się upadku swoich gier? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bowiem konsole oferują graczowi sporą wygodę w ich korzystaniu, oprócz tego w ogólnym rozrachunku są nieco tańsze niż komputery i nie wymagają tak częstych modernizacji. Z drugiej jednak strony, komputery mają swoją długą tradycję w dziedzinie gier i producenci tego typu oprogramowania i sprzętu wcale nie zamierzają się poddać konsolom. Na tradycyjnych komputerach królują obecnie gry online, które dają graczowi możliwości niedostępne dla użytkownika konsoli. Ich twórcy niemal prześcigają się w zadowalaniu wymagających klientów, przykładowo tworząc programy przeznaczone jedynie dla konkretnej grupy ludzi, np. gry dla dziewczyn czy też gry dla dzieci, organizując rozmaite zloty, i podejmując mnóstwo innych kroków mających na celu przyciągnięcie do siebie ludzi. Co zatem jest lepsze – konsola czy zwykły komputer? Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie, bowiem zdania są bardzo podzielone, i z pewnością każdy będzie twardo stał przy swoim. Najlepiej jest zatem kierować się własnym gustem i wybrać to rozwiązanie, które odpowiada nam najbardziej.